Манчестър Юнайтед победи с 1:0 Лил и с общ резултат 2:0 елиминира френския отбор. Победният гол за домакините вкара Хенрик Ларсон в 72-та минута. Това бе последният мач на шведа на „Олд Трафорд”, след като в началото на следващата седмица той се завръща в родината си.

През целия мач „червените дяволи” имаха превъзходство, но изпуснаха много положения. През първото полувреме Джон О’Ший уцели дясната греда на вратата на Лил. В следващата атака за английския отбор Рууни стреля опасно, но вратаря на гостите Силва спаси.

Втората част гостите се опитаха да променят развоя на събитията, но се оголиха в защитен план и домакините направиха няколко опасни контраатаки. В 72-та минута Роналдо напредна в половината на Лил намери с чудесен пас Ларсон, който бе безкомпромисен и донесе победата за Юнайтед.