Руският Краснодар успя да намери точната формула и записа първата си победа в групите на Шампионската лига. Това се случи при домакинството на Рен, след като тимът на домакините спечели с 1:0 над френския си опонент.

Единственият гол на стадион „Краснодар” падна през второто полувреме, когато в 71-ата минута опитният нападател Маркус Берг с прецизен удар матира Ромен Сален и донесе първата победа на руския тим в тазгодишното издание от надпреварата.

Успехът прати Рен на последното четвърто място със само една точка, докато Краснодар се намести на третата позиция с четири пункта мач преди края на групите. Във финалната среща Краснодар ще лети до Лондон за визита на Челси, докато Рен приема испанския Севиля, като и Челси, и Севиля са си осигурили класирането напред към елиминациите.