![Играчите на БАТЕ ще делят милион евро за успеха срещу Левски](https://m5.netinfo.bg/media/images/11719/11719687/960-600-igrachite-na-bate-shte-deliat-milion-evro-za-uspeha-sreshtu.jpg)
Играчите на БАТЕ Борисов ще си разделят премия в размер на 1 милион евро за класирането в групите на Шампионската лига. Това разкри старши треньорът на белоруския отбор Виктор Гончаренко след двубоя с Левски.
Не отговарящия на каквито и да е критерии за сносен европейски отбор БАТЕ Борисов отстрани Левски след победа с 1:0 в София и 1:1 снощи в Беларус. Така БАТЕ е първият отбор от Беларус, който ще участва в Шампионската лига.
Отборът от Борисов е с най-нисък коефициент от всички отбори в групите, но за разлика от Левски ще участва в жребия, който е довечера от 19.00 часа.
Коментирай