Защитникът на Шахтьор Дарио Сърна обеща на феновете на тима, че той и съотборниците му ще атакуват от първата по последната минута срещу Реал Сосиедад в мача от Шампионската лига в група А.
Шахтьор има все още добри шансове да намери място между първите два отбора в класирането, докато Реал Сосиедад е последен, и трудно ще стигне дори до трета позиция.
"Мога да обещая, че отборът ще остави всичко на терена, защото това ще е и последният ни домакински мач за тази година," заяви Сърна. "Нашите фенове заслужават победа."
"По принцип заслужавахме трите точки и срещу Байер, но за съжаление тогава нямахме шанс. Утре Шахтьор от първата минута ще играе своята игра, ще атакува и ще пресира до последната минута. Това мога да обещая," добави още Дарио Сърна.



