ЦСКА Москва постигна първа победа в тазгодишното издание на Шампионската лига в група В, след като надделя с 2:1 при домакинството си на турския шампион Бешикташ.

Московските „армейци” поведоха в резултата още в 7-та минута, когато Алан Дзагоев с удар от 30 метра направи безпомощен Рюстю Речбер.

До края на първото полувреме ЦСКА Москва имаше надмощие и създаде още доста опасности пред вратата на Речбер.

ЦСКА стигна и до втори гол в 61-та минута, когато Милош Красич направи добър пробив и преодоля Матео Ферари, след което разстреля Речбер в близкия ъгъл за 2:0.

Московчани продължиха да диктуват събитията на терена и да създават още опасности пред вратата на Речбер.

Във втората минута на даденото от съдията продължение на срещата Екрем Даг успя да отбележи почетния гол за Бешикташ и по този начин оформи крайния резултат в срещата.