Българският национал Георги Миланов и неговият ЦСКА Москва по всичко изглежда, че ще стигнат до плейофите за място в груповата фаза на Шампионската лига. Това стана след победата с 2:0 като гост над АЕК в Атина в третия квалификационен кръг на надпреварата.

Родният полузащитник започна мача на пейката, като се появи в заключителните моменти на двубоя. Той влезе в 83-та минута на мястото на Александър Головин и не допринесе много за успеха.

Далеч преди появяването му на терена московчани вече си бяха изковали преднината, която да им осигури комфортен реванш в руската столица. Първото попадение падна точно преди почивката, когато Алан Дзагоев се разписа в продължението след точен пас на Виктор Васин.

Всичко в този мач приключи в 55-та минута, когато точен беше и шведът Понтус Вернблоом, за да приключи всичко. В този мач пък беше сложен и край на негативната серия на вратаря Игор Акинфеев от 43 мача в Шампионската лига, в които допуска гол.