Виктория Пилзен зарадва феновете си с фантастично представяне в реванша срещу Калиу от третия квалификационен кръг на Шампионската лига. Чехите разбиха опонента с 6:2, а с основна заслуга за успеха бе 38-годишният полузащитник Павел Хорват. Ветеранът наниза цели три гола в естонската врата, а общият резултат от двете срещи е 10:2 за неговия тим.

Доста изненадващо гостите бяха тези, които откриха резултата. В 10-ата минута италианецът Дамиано Кинтиери получи добър пас и стреля точно покрай Матеуш Козачик. Хорват изравни от дузпа в 20-ата минута, а в самия край на полувремето отново той направи обрата пълен.

След паузата централният нападател на Виктория Станислав Тецл доведе нещата до 3:1, а четири минути след него – в 62-ата – Хорват оформи хеттрика си.

Кинтиери върна едно попадение в 69-ата, но Хорава и Вагнер с голове в последните 20 минути узакониха тоталното превъзходство на домакините.