Тимът на Уелс спечели с минималното 1:0 гостуването си на Финландия и излезе начело в Група 4 на Лига В, където е и България. Единственото попадение отбеляза Кийфър Мур в 80-ата минута.

Звездата на „драконите“ Гарет Бейл игра едва едно полувреме, след като не бе във форма и отстъпи мястото си на Хари Уилсън на почивката. Най-чистата ситуация за домакините дойде в 49-ата минута, когато Йоел Похянпало подаде към непокрития Лео Вайсанен, но централният защитник не уцели вратата от около 4-5 метра.

Цялото второ полувреме беше равностойно и срещата отиваше към заслужено равенство, но уелсците измъкнаха трите точки в 80-ата минута. Гола вкара Кийфър Мур отблизо, засичайки центриране на Даниел Джеймс. По този начин "драконите" оглавиха класирането в групата преди домакинството на България в неделя  - 06.09, а на Финландия предстои гостуване на Ейре.