Северна Македония постигна успех с 3:0 като гост на Латвия в група 4 на дивизия С на Лига на нациите.

В Рига на стадион Сконто домакините от Латвия вложиха много усилия и опитаха всичко, но отборът от Балканите наказа всяка една тяхна грешка. Яни Атанасов откри резултата за гостите в 35-ата минута след асистенция на Боян Миовски и грешка на защитата на Латвия и на вратаря Ричард Матревикс.

През втората част Леарт Чамили и Елиф Елмас в добавеното време оформиха крайния резултат, отново възползвайки се от грешки на латвийската защита. Домакините създадоха три чудесни възможности, но неумението пред гола им попречи да се поздравят с успех.

След днешната победа Северна Македония има 7 точки от 9 възможни след три мача. Армения с 3 точки (2 мача) и Латвия с 3 следват надолу, а Фарьорските острови имат 1.