Полша победи Уелс с 2:1 у дома в мач от Лига А, група 4 на турнира Лига на нациите. Точни за победителите бяха Якуб Камински (72) и Карол Свидерски (85), а резултатът откри Джонатан Уилямс в 52-ата минута.

Gulliver/GettyImages
15 снимки

През първата част голове не паднаха. Седем минути след почивката „драконите” откриха резултата. Уилямс получи топката пред наказателното поле и с удар в долния десен ъгъл вкара за 0:1.

В 72-ата минута Пухач с ниско центриране намери Камински в наказателното поле, който с прецизен уадр не остави шансове на вратаря за 1:1.

В 85-ата минута „дружина полска” стигна до успеха по куриозен начин. Левандовски отправи удар, след който се получи рикошет и това затрудни вратаря. Свидерски се оказа най-съобразителен и успя да се разпише от близо.