Молдова спечели с 2:0 домакинството си на Андора в среща от Група 2 на Лига „D“ на Лигата на нациите. Артур Йоница откри резултата в 31-ата минута, а резервата Максим Кожокару се разписа в петата минута от добавеното време.

Гостите отправиха цели 8 удара към молдовската врата и могат да съжаляват, че си тръгват победени.

Андрей Йоница откри резултата след контраатака в 31-ата минута, но основната работа свърши Михаил Каймаков. Той пробяга от центъра до наказателното поле с топка в крака и подаде на Йоница.

След почивката домакините имаха малко повече контрол, но не създадоха много в предни позиции. В петата минута на добавеното време Максим Кожокару удвои преднината на Молдова след асистенция на Виталий Мудрак.

Молдовците са лидер в групата след втората си победа в два мача. Андора пък записа шеста поредна загуба във всички турнири, като в тези срещи няма отбелязан гол.