Румъния загуби с 0:2 гостуването на Черна гора, а най-големият виновник на това бе капитанът на тима Влад Кирикеш. Защитникът направи груби грешки и при двете попадения на домакините. Головете за домакините вкараха завърналият се след 8-месечно отсъствие Стефан Мугоша (66) и резервата Марко Вукчевич (87).

През първата част играта беше много накъсана, а  нарушенията следваха едно след друго. След почивката черногорците натиснаха и логично стигнаха до успеха. Първият гол падна в 66-ата минута след грешка на Влад Кирикеш, която позволи на Вешович да центрира на далечната греда. Там Хакшабанович свали с глава към Мугоша и той с мощен шут направи 1:0. Три минути преди края резервата Марко Вукчевич удвои след нов гаф на Кирикеш. Северните ни съседи отправиха само един точен удар към вратата на бившия страж на Левски Милан Миятович.