Исландия записа второ поредно реми в група 2 на Лига В в Лигата на нациите. Скандинавците стигнаха само до 1:1 в домакинството си на Албания.

Гостите стартираха мача по-силно и логично първи стигнаха до откриване на резултата. Това се случи в 30-ата минута, когато първо Абраши стреля от малък ъгъл, вратарят спаси, но топката се озова в Таулант Сефери, който отблизо я чукна във вратата за 0:1.

Исландия промени поведението си в началото на втората част и това веднага даде резултат. В 49-ата минута Гудьонсен получи пас в наказателното поле, топката му бе избита, но попадна в Йон Дагур Торстейнсон около точката на дузпата, който хладнокръвно реализира за 1:1.

Така Исландия има 2 точки в актива си и поведе във временното класиране в групата. За Албания това бе първи мач в турнира и отборът заема 3-тата позиция с 1 точка в актива си.