Националните отбори на Исландия и Израел направиха истинско голово зрелище, но не успяха да се победят и завършиха наравно при резултат от 2:2 в двубой от четвъртия кръг на група B2 в Лигата на нациите.

Още в деветата минута домакините откриха резултата чрез Йон Дагур Торстейнсон, който реализира с хубав удар с глава, но гостите успяха да възстановят равенството в 35-ата минута, когато Даниел Лео Гретарсон си отбеляза автогол.

През втората част двата тима си размениха по още едно попадение. Торир Йохан Хелгасон даде нов аванс на „викингите“ след час игра, а крайният резултат бе оформен от Дор Перетц в 65-ата минута. Попадението беше зачетено след проверка със системата ВАР.

По този начин Израел запази лидерската си позиция в групата с актив от пет точки, докато Исландия остава на второто място с 3 пункта.