Турция успя да победи Исландия с 3:1 в двубой от Лига B на Лигата на нациите. Хеттрик за домакините отбеляза Керем Актюркоглу, а още едно негово попадение бе отменено поради засада. За гостите точен бе Виктор Палсон.

Турция доминираше през целия двубой, като владееше много повече топката и създаде над една дузина голови положения. Още във втората минута Керем Актюркоглу успя да открие резултата, но в 37-а минута Виктор Палсон изравни след асистенция на Йохан Гудмундсон.

През втората част домакините натиснаха много и в 52-а минута Керем Актюркоглу вкара прекрасен гол от дистанция, за да даде нов аванс на своя отбор. Неговият трети гол в мача бе отменен в 58-а минута поради засада. Това обаче не спря турската звезда, като се стигна до 88-а минута, когато Арда Гюлер достави феноменален пас към Керем Актюкроглу, а той бе безпогрешен и оформи своя хеттрик, за да гарантира и успеха на отбора си.

С тази победа Турция вече има четири точки в актива си след два мача, докато Исландия остава с три пункта на сметката си.