Грузия записа нова страхотна победа като гост и се утвърди като лидер в групата на България. След като разбиха "лъвовете" преди няколко дни в Разград, сега грузинците се справиха и със Северна Македония, като спечелиха с убедителното 3:0 в Скопие.

Гостите показаха ефективна игра през второто полувреме, когато паднаха всичките попадения. Зивзядзе откри резултата в 52-ата минута, а Кварацкелиа удвои аванса десет минути по-късно. Попадение на Кварацкелиа бе отменено след намеса на ВАР поради засада. Северномакедонците направиха опит да се върнат в мача, но така и не стигнаха до гол, а шест минути преди края резервата Китеишвили вкара трето попадения за Грузия.

Грузия е с пълен актив от 9 точки и имат преднина от 5 пред Северна Македония. България е на третата позиция с две точки.