Отборите на Словакия и Беларус направиха изненадващо равенство - 1:1 в мач от Група 3 Лига С в Лигата на нациите.

Словакия натисна още в началото на двубоя, като искаше бързо да реализира, Юрай Куцка направи това в 34-та минута, но ВАР се намеси и отмени гола заради игра с ръка.

Иван Бахар откри резултата за Беларус в 45-та минута, а това се оказа и единствения точен удар на тима в целия мач.

Словакия доминираше срещата и създаде над десет голови положения, от които обаче нанесе само четири точни удара.

Адам Зреляк се появи в игра в 60-та минута, а в 65-та той се разписа във вратата на Беларус и възстанови равенството. Докрая на срещата Словакия продължи да натиска и да владее топката, като по този начин и определяше ритъма на срещата, но победен гол така и не падна.

След това равенство, отбора на Словакия си остава на третото място със седем точки от шест мача. Беларус пък е на дъното на групата само с 3 точки.