Русия пропусна възможността да увеличи аванса си пред другите отбори в група 3 на дивизия „Б”, завършвайки наравно с Турция у дома (1:1) в пореден мач от Лигата на нациите.

Стадионът на Динамо Москва в руската столица видя по едно попадение в двете полувремена. Първо в 28-ата минута Антон Миранчук даде аванс на Сборная. Тогава Зобин пусна пас в наказателното поле на турците по земя и Миранчук отблизо с десния крак матира Мерт Гюнок за 1:0.

Все пак в 62-ата минута Турция изравни в Москва. Тогава топката бе центрирана в наказателното поле на руснаците за Мерих Демирал. Бранителят на Ювентус пусна успоредно по голлинията, а стражът на Русия Антон Шунин не реагира адекватно и допусна възможността на Кенан Караман от два метра да изравни.

По този начин руснаците остават лидери със седем точки след три изиграни мача. Турция е трети с две точки. Унгария пък е втори с шест, докато последен е Сърбия със само една спечелена точка.