Молдова победи Лихтенщайн с 2:0 в мач от  Група 1 на Лига D в Лигата на нациите. Двата гола вкара Виктор Стина в 92-та и 94-та минута на мача.

БГНЕС
7 снимки

Молдова беше по-силният отбор и доминира играта през по-голямата част от времето, като през първата част Лихтенщайн издържаха на натиска и не допуснаха гол.

До попадение се стигна чак в 80-та минута, когато Вадим Рата вкара за Молдова, но ВАР се намеси и отмени гола заради засада на 29-годишния футболист.

Лихтенщайн бяха толкова близо да се доберат до точката в мача, но в добавеното време на двубоя, първо в 92-та, а след това и в 94-та минута Виктор Стина се разписа на два пъти, за да донесе победата на Молдова. С тези три точки Молдова застига Латвия с 13 точки, като само головата разлика разделя двата отбора.