Отборът на Гърция постигна важен успех с 2:1 в тежкото гостуване на Косово в среща от Група 3 от Лига C на Лигата на нациите.

Нещата започнаха по най-добрия начин за "елините", след като Димитрис Лимниос откри още в 2-та минура на мача. В началото на второто полувреме момчетата на Джон Вант Шип вече имаха два гола аванс след попадение на Димитриос Сиовас в 51-та минута.

Косоварите обаче не се оставиха без бой и в 82-та минута, с попадение на Бернард Бериша, все пак накараха гостите да потреперят до последния съдийски сигнал. До нови попадения обаче така и не се стигна.

В мач група 3 на Лига B Сърбия и Турция изиграха ужасен мач, завършвайки 0:0, като най-интересното в срещата се оказа червеният картон на Александър Коларов в 49-та минута.

В среща от група 1 на Лига D, от друга страна, Малта и Латвия завършиха при 1:1. Кириан Нвоко се разписа за домакините в 15-та минута, преди Матьо Гильомие си отбеляза автогол в 26-та за крайното 1:1.