Гърция победи Косово с 2:0 в срещата между двата тима от 4-тия кръг в група 2 от Лига "С" на Лигата на нациите. Това бе четвърти пореден успех за южните ни съседи, които по този начин си гарантираха спечелването на своята група, тъй като вече няма и теоритичен шанс да бъдат свалени от върха.

Домакините на стадион "Пантесалико" във Волос обаче трябваше доста да се потрудят, за да вземат трите точки. Успехът им дойде в края на мача. Първо Йоргос Якумакис откри резултата с глава в 71-вата минута, а дълоко в добавеното време в 99-ата минута Петрос Манталос бе изведен в наказателното поле и отбеляза за крайното 2:0.

Така Гърция събра актив от 12 точки и е начело в класирането, докато Косово остава на 2-рото място с 6 точки.