Грузия разби Гибралтар на старта на Лигата на нациите от Група 4 от Лига С. Домакините вкараха по две попадения в полувремената на „Динамо Арена“ в Тбилиси. Резултатът бе открит в 12-ата минута чрез Квича Кваратшкелия, докато в 33-ата капитанът Горан Кашиа удвои. Крайният резултат бе оформен в заключителните минути на двубоя, когато Георгес Микауатдзе и Валери Казашвили.

Грузия стартира много агресивно и успя да поведе в 12-ата минута. Чичашвили поднесе отличен пас към Квича Кваршкелия, който не сбърка и вкара за 1:0.

Домакините продължиха с по-добрата си игра и не позволяваха на гостите да застрашат вратата на Лориа.

В 33-ата минута Грузия удвои преднината си. Гурам Кашиа се възползва от центриране на голмайстора Кваршкелия и реализира.

През второто полувреме домакините намалиха агресивността си, но продължиха да са по-активния отбор. Крайната развръзка дойде в последните минути на двубоя, когато първо в 87-ата Георгес Микатадзе вкара красиво в мрежата на Гибралтар.

Минута по-късно Валери Казашвили оформи крайния резултат, възползвайки се от асистенция на Лобджанидзе.

В неделя Грузия гостува на България на „Хювефарма Арена“, докато Гибралтар приема Северна Макдеония.