Българският съдия Георги Кабаков ръководи мача Черна гора – Уелс, при който новият селекционер на „драконите“ Крейг Белами записа своята първа победа. Тимът му се наложи с 2:1 като гост в мач от Лигата на нациите, игран в Подгорица, при тежки атмосферни условия.

Помощници на Кабаков бяха Мартин Маргаритов и Диян Вълков, а четвърти съдия Никола Попов. Съдиите, които отговаряха за системата за видеоповторения (ВАР), също бяха българи. Главен ВАР-съдия бе Драгомир Драганов от София, а за негов асистент - Васимир Ел Хатиб.

Уелс започна ударно срещата с попадения в първата и третата минути – на Кийфър Мур и Хари Уилсън. Домакините не успяха да обърнат развоя, като само Дритон Цамай се разписа за крайното 2:1.

Британците са втори с 4 точки, колкото има и лидерът в групата Турция, който се справи с Исландия след 3:1 у дома.