Балканското дерби между Турция и Сърбия завърши без победител. Двата отбора направиха 2:2 в среща от група 3 на Лига В в Лигата на нациите под ръководството на Георги Кабаков.

Мачът бе доста напрегнат и за българския рефер. Преди почивката  Мерих Демирал изрита в главата Митрович, но Кабаков не видя ситуацията. През втората част домакините искаха дузпа, но той не уважи претенциите им. В края на двубоя Кабаков изгони Бурак Йълмаз за втори жълт картон.

Сърбите поведоха с попадения на Сергей Милинкович-Савич (22) и Александър Митрович (49-дузпа), но домакините стигнаха до точката благодарение на головете на Хакан Чалханоглу (57) и Озан Туфан (76).

И двата тима останаха без победа. В класирането в групата води Русия със 8 точки, пред Унгария с 7. Турция има 3 точки, а Сърбия - 2.