Виктория Пилзен надви ТНС с 4:2 и с общ резултат 6:5 продължава напред в Лигата на конференциите. Чехите съумяха да се вдигнат, след като загубиха с 1:4 в първия мач, но в реванша бяха безмилостни и заслужено чакат ЦСКА в плейофната среща.

ТНС поведе още в четвъртата минута чрез Люис Робъл, но допусна изравняване в 56-ата минута, когато Павел Буха върна надеждите на своя тим.

Нещата за гостите се объркаха в 85-ата минута, когато допуснаха ново попадение от Пилзен, а 6 минути по-късно Богуел изравни общия резултат от двата мача и вкара мача в продължения.

В добавените 30 минути не се случи нищо интересно и трябваше да станем свидетели на дузпи.

Напрежението сякаш дойде в повече на скромния ТНС, който пропусна първите си две дузпи и въпреки че вкара третия удар от бялата точка, Пилзен вече бе недостижим в резултата.

Така чехите очакват ЦСКА в плейофния дуел.