Група "Е" в Лигата на конференциите се оказа много вълнуваща и донесе цели 12 попадения в двете изиграни срещи.

Жрински Мостар сътвори истинско чудо срещу АЗ Алкмаар. Домакините изоставаха с 0:3 до почивката след голове на Мирон ван Бредероде (10), Свен Мейнанс (32), Дани де Вит (44).

Нидерландците бяха неприятно сюрпризирани през втората част, когато се чудото се случи и се стигна до пълен обрат. Четири безответни гола на

Звонимир Козлуй (48), Йосип Чорлука (68), Алдин Хрванович (71) и отново Звонимир Козлуй (81) позволиха на босненци да запишат знаменит обрат и първи успех в тежката група. която жребия им отреди.

Другите отбори от тази група - Легия Варшава и Астън Вила, също си размениха доста голове.

Поляците все пак се пребориха за успех с 3:2 над един от фаворитите за достигане до финал в турнира.