Капитанът на българския национален отбор Кирил Десподов отново се превърна във важната фигура за новия си отбор ПАОК Солун. Той се появи на терена в 77-ата минута на мястото на бразилеца Тайсон и изработи победния гол за крайното 2:1 над Айнтрахт Франкфурт в група G на турнира на УЕФА Лига на Конференциите.

Така с две победи от два мача гърците оглавиха класирането, а след тях с 3 точки са днешните им съперници. По една имат Абърдийн и финландския ХИК Хелзинки, които завършиха 1:1 помежду си.

Андрия Живкович откри резултата за солунчани в 28-ата минута след точно изпълнение на свободен удар.

Гостите изравниха в 68-ата след като младия централен бранител Константинос Кулериакис подари топката на Омар Мармуш и египетският нападател се разписа.

Но във втората минута на добавеното време същият бранител вкара за 2:1, след като получи топката от фал от Кирил Десподов, който центрира остро отляво.