Гръцкият ПАОК победи с 2:1 датския Мидтиланд в среща реванш от турнира Лига на конференциите. Срещата обаче не приключи нито в редовните 90 минути, нито в допълнителните 30. На стадион "Тумба" се изпълниха дузпи, след които ПАОК продължи към осминафиналите в третия по сила европейски клубен турнир.

Тимът от Солун загуби първата среща с 0:1 като гост, но днес показа по-добра игра и се поздрави с успех в редовното време, за да вкара мача в продължения, а впоследствие и дузпи.

Андрия Живкович в 21-ата и Виериня в 26-ата минути дадоха комфортен аванс на домакините, но влезлият като резерва за гостите Даниел Хьох направи общия резултат равен десетина минути пред изтичането на редовните 90.

При изпълнението на дузпите гърците бяха безгрешни и реализираха 5 от 5 изпълнения, докато датчаните не издържаха на напрежението и напускат надпреварата.