Антонио Конте дебютира с победа като мениджър на Тотнъм. Лондончани надвиха с 3:2 у дома Витес в мач от Лига на конференциите. Шпорите" водеха с 3:0 до 28-ата минута след попадения на Хюн-Мин Сон, Лукас Моура и автогол на Расмунсен. Нидерладският тим обаче се върна в мача още до почивката, след като Расмусен се реваншира, а Беро също добави едно попадение.

През второто полувреме бяха показани три червени картона. В 59-ата минута Кристиян Ромеро беше изгонен, а след това преждевременно към съблекалните поеха Данило Доеки в 69-ата минута и Маркус Шуберт в 81-ата минута.

С успеха Тотнъм събра 7 точки в група F и остава на второ място. Лидер е Рен с 10 точки.

Лондончани започнаха силно мача  и Сон откри резултата още в 14-ата минута. Осем минути по-късно Моура удвои. Резултатът стана класически след автогол на Расмусен.

В 32-ата минута Расмусен се реваншира и намали изоставането на Витес. В 39-ата минута Матуш Беро вкара за 3:2.

В началото на второто полувреме Лорис на два пъти се намеси след опасни удари на Опенда. В 59-ата минута Ромеро бе изгонен за нарушение срещу Опенда. Десет минути по-късно капитанът на гостите Данило остави своя отбор с човек по-малко. В 81-ата минута вратарят Шуберт игра с ръка извън наказателното поле