Изцяло българска съдийска бригада ще ръководи първия осминафинален мач от турнира на УЕФА Лига на Конференциите между отборите на Фиорентина (Италия) и Ракув Ченстохова (Полша). Мачът е на 12-и март (четвъртък) от 22:00 часа на стадион „Артемио Франки“.
Главен съдия е Георги Кабаков, за когото това е девети мач на международно ниво през този сезон. Помощници ще бъдат Мартин Маргаритов и Мартин Венев. Радослав Гидженов ще бъде четвърти съдия, а отговорниците за системата за видеоповторения (ВАР) са Драгомир Драганов и Никола Попов.
През този сезон Кабаков има шест мача в Лига Европа, от които три в груповата фаза.
Фиорентина е двукратен финалист в турнира Лига на конференциите, а тимът на Ракув стига до този етап за първи път в историята си. Реваншът е идната седмица – на 19-и март.