Отборът на Бодьо/Глимт спечели с 5:2 у дома срещу  Лугано и си гарантира  участие в директните елиминации на Лигата на конференциите.

Първото полувреме по нищо не предполагаше, че ще се стигне до головата фиеста, която оформи крайния резултат и норвежците се оттеглиха на почивката със само гол преднина, който бе отбелязан в 40-ата минута от Амал Пелегрино.
След подновяването на играта норвежците сравнително скоро стигнаха до втори гол, който вкара Сонде Фет в 52-ата минута, а в 66-ата Патрик Берг оформи класиката.

Гостите успяха да върнат едно попадение в 69-ата минута чрез Жан Целар, но норвежците си върнаха преднината от три гола в 79-ата минута благодарение на Амал Пелегрино. Четири минути преди края Борис Бабич оформи крайния резултат 5:2.

В крайна сметка играчите на Бодьо/Глимт имаха последната дума и в 89-ата минута Оскар Калскармо вкара пети гол.