Бившият футболист на Левски Кристовао Рамос изигра страхотен мач и бе с главна заслуга за успеха на новия му тим Омония Никозия с 3:0 над Металург Скопие в двубой от Лига Европа.

Португалецът, който бе освободен от „сините“ след края на миналия сезон, отбеляза два от головете за успеха, а освен това асистира за другото попадение.

Рамос откри резултата в 9-ата минута, след като засече перфектно в горния ляв ъгъл пас отляво към наказателното поле. 5 минути по-късно на свой ред фланговият футболист проби отдясно и подаде отлично към Поте, който реализира за 2:0.

В 56-ата минута Рамос сложи точка на спора с много техничен гол с глава. Португалецът бе оставен сам в наказателното поле, получи центрирана топка и с прехвърлящ удар с глава матира вратаря за крайното 3:0, което прави реванша между двата тима протоколен.

Добрите изяви на Рамос можете да видите ТУК!