В мач без никакво значение за крайното класиране в група Е на Лига Европа, испанският Виляреал се наложи с минималното 1:0 над Рапид Виена. И двата тима си бяха осигурили класиране в следващата фаза на турнира, заемайки първите две места в класирането.

Двубоят на стадион „Ел Мадригал“ не предложи зрелище, като през всичките 90 минути бяха отправени едва три точни удара в очертанията на вратата.

В крайна сметка домакините успяха да вземат трите точки благодарение на Бруно Сориано, който вкара единствения гол в мача. Той дойде в 78-ата минута и се оказа достатъчен за поредния успех на „жълтата подводница“.

В другия мач от днес Динамо Минск победи със същия резултат Виктория Пилзен, като това първа победа за тима от Беларус в турнира.