Торино постигна класическа победа с 3:0 при гостуването си на Бромапойкарна в първия мач от третия квалификационен кръг на Лига Европа. По този начин италианският отбор на практика обезсмисли реванша, който е след една седмица.

Старши треньорът на Торино Джампиеро Вентура не можеше да разчита на трима от основните си играчи в този мач – Алесио Черчи, Матео Дармиан и Фабио Куалярела.

Домакините имаха превес в началните минути на срещата, но не успяха да се възползват от шансовете, които се откриха пред тях.

За сметка на това в 44-та минута капитанът на Бромапойкарна Понтус Сегерстрьом получи директен червен картон, след като събори Ларондо в наказателното поле. Ларондо реализира отсъдената дузпа в 45-та минута.

Торино удвои своята преднина в 53-та минута, когато Антонио Ночерино асистира за второто попадение на Ларондо в мача.

Барето направи преднината на Торини класическа в 58-та минута.

Торино също завърши мача в намален състав, след като Вивес бе изгонен с директен червен картон в 61-та минута, а Бромапойкарна получи правото да изпълни дузпа. Рексепи обаче не успя да реализира наказателния удар и пропусна от бялата точка в 62-та минута.

До края на мача Торино успя да задържи преднината си.