„Светците“ от Саутхемптън показаха за пореден път, че на английските тимове сякаш не им се играе във втория по сила евротурнир Лига Европа. Представителят на Английската висша лига се издъни срещу Мидтиланд като гост с 0:1 и с общ резултат 1:2 отпадна от надпреварата.

Расмусен в 28-ата минута със своя победен гол показа на „светците“, че наистина има нещо гнило на стадиона в Дания, но това не е Мидтиланд.

Атлетик Билбао се потруди доста, но успя да отстрани Жилина, побеждавайки в реванша с 1:0 с гол на Елустондо в 23-ата минута. Първият двубой бе спечелен от словаците с 3:2, но с повече попадения на чужд терен баските отиват в групите на ЛЕ.

Включете се в новия Viber публичен чат на Gong.bg - следете коментарите под новините на журналистите в Гонг!