В група Е на турнира за Купата на УЕФА станаха ясни и трите отбора, които продължават за следващата фаза на надпреварата. Това са тимовете на Бейер Леверкузен, Спартак Москва и Цюрих.

Спартак Москва победи с минималното 1:0 Цюрих и по този начин московчани поведоха във временното класиране, но със сигурност се класират за 1/16-финалите на турнира.

Единственият гол в срещата отбеляза Егор Титов, който в 57-та минута направи двойно подаване с Баженов, след което не остави никакви шансове за стража на гостите Гуатели.

Байер Леверкузен победи също с 1:0 срещу Спарта Прага и по този начин изхвърли чехите от борбата за разпределението на първите три места. Германците са на трето място с равен брой точки с Цюрих – 6, но с по-лоша голова разлика.

В 60-та минута домакините останаха с човек по-малко, тъй като Карстен Рамелов бе изгонен с директен червен картон.

Мануел Фридрих в 71-та минута донесе победата за „аспирините”, след като след центриране на Барнета от корнер, той засече с глава топката и я прати в мрежата на Спарта Прага.

Временно класиране:

1. Спартак Москва 3 мача 7 точки

2. Цюрих 3 мача 6 точки

3. Леверкузен 3 мача 6 точки

4. Спарта Прага 4 мача 4 точки

5. Тулуза 3 мача 0 точки

В последните два мача на 19 декември Цюрих посреща Леверкузен, а Тулуза приема Спартак Москва.