Слован Либерец вкара най-бързия гол в историята на Лига Европа при гостуването си на Карабах. Ян Сикора отбеляза първото попадение в груповата фаза на тазгодишното издание на турнира. Той се разписа в 10,57 секунди от началото на двубоя. Официалното време на отбелязването на гола предстои да бъде уточнено от УЕФА.

Карабах и Слован Либерц завършиха 2:2 в среща от група "J" на турнира Лига Европа.

Чехите поведоха с гол на Ян Сикора, който се разписа с удар в далечния на вратаря Ибрахим Сехич ъгъл.

Отборът от Азербайджан изравни след още само шест минути игра чрез Мичел, пратил топката в мрежата с глава.

Слован игра по-добре след почивката и отново поведе в резултата след гол на 34-годишния Милан Барош, който се разписа с удар отблизо.

Домакините се добраха до равенството 2:2 в четвъртата минута на добавеното време на срещата, когато точен беше Рашад Садигов.