Севиля направи грешна стъпка при визитата си на Слован Либерец, но остана начело в класирането на група Н от Лига Европа. В другия мач от групата Фрайбург и Ещорил не се победиха.

Слован Либерец бе близо до това да победи Севиля, но в крайна сметка испанският клуб успя да стигне до равенство 1:1.

Слован поведе в резултата в 20-та минута, когато Рабушич се възползва от грешка в отбраната на Севиля и прати топката във вратата на Хави Варас.

Домакините бяха близо до това да удвоят своята преднина в 35-та минута, но много сериозен пропуск направи Рибалка.

В 54-та минута Рабушич можеше да вкара втори гол, но след удара му топката излезе в аут, след като мина над напречната греда на вратата на Варас. Четири минути по-късно Варас направи решаващо спасяване, след като отрази удар на Рибалка.

Слован завърши мача с човек по-малко, след като в 78-та минута Ковар фаулира Бака извън наказателното поле, но вратарят на чешкия отбор бе изгонен с директен червен картон.

Севиля успя да изравни резултата в 88-та минута, когато Гамейро подаде към Витоло, който не пропусна да вкара топката във вратата на Лукас Хросо.

В другия мач от групата Фрайбург и Ещорил завършиха също 1:1.

Домакините поведоха в 11-та минута след гол на Дарида.

Ещорил изравни в 53-та минута с попадение на Себа .