Сент Етиен стигна до инфарктно домакинско реми срещу Андерлехт – 1:1 в мач от група C.

Съперниците от двете съседни страни Франция и Белгия предложиха оспорван мач, но без кой знае колко голови положения. През първата част „зелените“ французи бяха спасени от гредата в една ситуация, но през втората допуснаха попадение, макар и от дузпа в 62-ата минута. Точен за Андерлехт беше Тилеманс и с това той донесе минималната преднина за белгийците от 0:1. Тя се запази до четвъртата добавена минута в мача, когато Ру успя да изравни за Сент Етиен – 1:1.

В ранния мач в група C немският Майнц надви в интересна гоненица своя азербайджански домакин Габала с 3:2.

Йошинори Муто, Джон Кордоба и Левин Отсунали вкараха за Майнц, а временен обрат от 0:1 до 2:1 направиха азерите с головете на Гурбанов и Зеньов, но после не издържаха.