ПАОК продължи борбата си в Шампионска лига, след съумя да отстрани Спартак Москва на Ивелин Попов. На реванша в Москва гръцкият тим, който игра за сериозни премии, направи 0:0 и с общ резултат 3:2 се класира за плейофния кръг на надпреварата.

Още в 10-ата минута ПАОК нанесе опасен удар към Максименко, който се справи с далечен удар. В 26-ата минута след удар на Фернандо, топката се отклони от Каняс и нацели гредата.

В 33-ата минута на срещата Спартак остана с човек по-малко, след като Адриано удари съперник без топка и пое преждевременно към съблекалните, което допълнително утежни ситуацията пред московчани.

През втората част въпреки опитите и на двата тима да стигнат до попадение, което да наклони везните към един от двата тима, голове не паднаха, и така ПАОК е напред в Шампионска лига, в Лига Европа продължава Спартак Москва.

Гърците ще играят за влизане в груповата фаза на Шампионска лига срещу Бенфика Португалия.