Наполи устиска равенство 0:0 при гостуването на Динамо Москва в мача реванш от осминафиналите на Лига Европа и по този начин италианският клуб се класира за следващата фаза от турнира, след като в първата среща спечели с 3:1.

Наполи пропусна идеална възможност да поведе в резултата в 15-та минута, когато Хосе Кайехон получи топката в наказателното поле на Динамо Москва, след което стреля, но топката срещна десния стълб на вратата на Владимир Габулов.

Александър Кокорин отбеляза гол в 21-та минута, но попадението не бе зачетено заради маркирана засада.

Динамо Москва можеше да заплете интригата в 70-та минута, когато Матийо Валбуена центрира в наказателното поле на Наполи, след което Кевин Курани стреля с глава, но над напречната греда.

В 75-та минута след центриране от корнер в наказателното поле на Наполи Кристофър Самба стреля неточно с глава.

Пет минути по-късно пред Курани се откри нова възможност, но ударът му с глава бе блокиран от Раул Албиол.

В 84-та минута Хосе Кайехон изпробва рефлекса на Владимир Габулов, но вратарят се справи чудесно и спаси.

В заключителните минути на мача Владимир Габулов се включваше при статичните положения пред вратата на Наполи, но и това не помогна на Динамо Москва.

С общ резултат 3:1 Наполи се класира за четвъртфиналите на Лига Европа и очаква жребия.