Днес в централата на УЕФА в Нион беше изтеглен жребият за първия квалификационен кръг в турнира Лига Европа.

Ето и пълния жребий:

Марибор (Словения) - Колрейн (Сев. Ирландия)/Ла Фиорита (Сан Марино)
Ритериай (Литва) - Дери Сити (Реп. Ирландия)
Зрински (Босна и Херцеговина) - Диферданж 03 (Люксембург)
Розенборг (Норвегия) - Брейдаблик (Исландия)
Хамарбю (Швеция) - Академия Пушкаш (Унгария)
Вентспилс (Латвия) - Динамо-Ауто Тираспол (Молдова)
Орхус (Дания) - Хонка (Финландия)
Ню Сейнтс (Уелс) - Жилина (Словакия)
Нефтчи (Азербайджан) - Шкупи 1927 (Македония)
Номе Калю (Естония) - Мура (Словения)
Аполон Лимасол (Кипър) - Сабуртало (Грузия)
Партизан (Сърбия) - РФС (Латвия)
ФК ФКСБ (Румъния) - Ширак (Армения)
Олимпия Любляна (Словения) - Викингур Рейкявик (Исландия)
Жалгирис Вилнюс (Литва) - Пайде Линамесконд (Естония)
Валета ФК (Малта) - Бала Таун (Уелс)
Абърдийн (Шотландия) - Рунавик (Фарьорски о-ви)/Бари Таун (Уелс)
Малмьо (Швеция) - Краковия Краков (Полша)
Шахтьор Солигорск (Беларус) - ФК Сфънтул Георге (Грузия)
Шамрок Роувърс (Реп. Ирландия) - Илвес Тампере (Финландия)
Вадуц (Лихтенщайн) - Хибърниън ФК (Малта)
Кешла ФК (Азербайджан) - КФ Лачи (Албания)
ФК Бодьо/Глимт (Норвегия) - ФК Кауно Жалгирис (Литва)
Макаби Хайфа (Израел) - ФК Железничар (Босна и Херцеговина)
ККС Лех Познан (Полша) - ФК Валмиера (Латвия)
ФК Прогрес Нидеркорн (Люксембург)- Енгордани (Андора)/Зета (Черна гора)
Сейнт Джоузеф'с ФК (Гибралтар)/Б36 Торсхавн (Фарьорски о-ви)/Левадия Талин (Естония)
Хонвед (Унгария) - Интер Турку (Финландия)
Линкълн Ред Импс (Гибралтар)/ФК Прищина (Косово) - Унион Титус Петанж (Люлсембург)
Мадъруел (Шотландия) - Гленторан (Сев. Ирландия)/ХБ Торсхавн (Фарьорски о-ви)
Кукеси (Албания) - Славия (България)
ФК Динамо Минск (Беларус) - ГКС Пяст Гливице (Полша)
ФХ Хафнарфьордур (Исландия) - ФК ДАК 1904 Дунайска стреда (Словакия)
Сервет (Швейцария) - МФК Ружомберок (Словакия)
Апоел Беер-Шева ФК (Израел) - ФК Динамо Батуми (Грузия)
Фехервар ФК (Унгария) - Бохемианс ФК (Реп. Ирландия)
Алашкерт ФК (Армения) - ФК Ренова (Македония)
ФК Ордабаси Шимкент (Казахстан) - ФК Ботошани (Румъния)
ЦСКА (България) - ФК Сайрънс (Малта)
ФК Петрокуб-Хънчещи (Молдова) - ФК ТСК Бачка Топола (Сърбия)
КФ Теута (Албания) - Бейтар Йерусалим ФК (Израел)
Сумгаит Сити ФК (Азербайджан) - КФ Шкендия (Македония)
ФК Борац Баня Лука (Босна и Херцеговина) - ФК Сутиеска (Черна гора)
ФК Кайрат Алмати (Казахстан) - ФК Ноа (Армения)
ФК Санта Колома (Андора)/ФК Искра Даниловград (Черна гора) - ПФК Локомотив Пловдив (България)
ФК Локомотиве Тбилиси (Грузия) - Университатя Крайова (Румъния)
СП Тре Пене (Сан Марино)/Гниляне (Косово) - АПОЕЛ ФК (Кипър)


Следете ни навсякъде и по всяко време с мобилното приложение на Gong.bg. Можете да го изтеглите от Google Play, App Store и AppGallery.