Пълен жребий за втория квалификационен кръг на Лига Европа:

Основен поток:

Хамарби (Швеция) - Лех Познан (Полша)
Кайсар Кизилорда (Казахстан) - АПОЕЛ Никозия (Кипър)
Номе Калю (Естония)/Мура (Словения) - Орхус (Дания)
Макаби Хайфа (Израел)/Железничар (Босна и Херцеговина) - Кайрат (Казахстан)
Локомотив Тбилиси (Грузия) - Динамо Москва (Русия)
Нефтчи (Азербайджан) - Галатасарай (Турция)
Б36 Торшавн (Фарьорски острови) - Дъ Ню Сейнтс (Уелс)
Колърейн (Северна Ирландия) - Мъдъруел (Шотландия)
ИФК Гьотеборг (Швеция) - Копенхаген (Дания)
Бачка Топола (Сърбия) - ФКСБ (Румъния)
Теута (Албания) - Гранада (Испания)
ОФИ Крит (Гърция) - Аполон Лимасол (Кипър)
Прогрес Нидеркорн (Люксембург) - Вилем II (Нидерландия)
Викинг (Норвегия) - Абърдийн (Шотландия)
Бала Таун (Уелс) - Стандард Лиеж (Белгия)
Сфинтул (Молдова) - Партизан (Сърбия)
ЦСКА-София (България) - БАТЕ Борисов (Беларус)
Ботошани (Румъния) - Шкендя (Северна Македония)
Локомотив Пловдив (България) - Тотнъм (Англия)
Лачи (Албания) - Апоел Беер-Шева (Израел)
Арис Солун (Гърция) - Колос Коваливка (Украйна)
Хонвед Будапеща (Унгария) - Малмьо (Швеция)
Вентспилс (Латвия) - Розенборг (Норвегия)
Ритеряй (Литва) - Слован Либерец (Чехия)
Линкълн Ред Импс (Гибралтар) - Рейнджърс (Шотландия)
Сервет (Швейцария) - Реймс (Франция)
Борац Баня Лука (Босна и Херцеговина) - Рио Аве (Португалия)
Ренова (Северна Македония) - Хайдук Сплит (Хърватия)
Олимпия Любляна (Словния) - Жрински Мостар (Босна и Херцеговина)
Кукъси (Албания) - Волфсбург (Германия)
Дунайска Стреда (Словакия) - Яблонец (Чехия)
Пяст Гливице (Полша) - Хартберг (Австрия)
Осиек (Хърватия) - Базел (Швейцария)
Шамрок Роувърс (Ирландия) - Милан (Италия)
Хибърниънс (Малта) - МОЛ Фехервар (Унгария)
Бодьо/Глимт (Норвегия) - Жалгирис Вилнюс (Литва)

Поток от Шампионската лига:

Интер Ескалейдс (Андора) - Дъндолк (Ирландия)
КуПС Куипио (Финландия) - Слован Братислава (Словакия)
Линфийлд (Северна Ирландия) - Флориана (Малта)
Рига (Латвия) - Тре Фиори (Сан Марино)
Юргорден (Швеция) - Европа (Гибралтар)
Флора Талин (Естония) - КР Рейкявик (Исландия)
Силекс (Северна Македония) - Дрита (Косово)
Астана (Казахстан) - Будучност (Черна гора)
Арарат-Армения (Армения) - Фола Еш (Люксембург)
Конас Куей Номадс (Уелс) - Динамо Тбилиси (Грузия)

*Заб: Победителите от всички двойки се излъчват в една среща. Мачовете ще се играят на 17 септември.
Жребият за третия предварителен кръг ще се тегли на 18 септември.
Отбори, които ще почиват в третия квалификационен кръг в Шампионския поток и се класират директно за плейофния кръг:

Лудогорец
Тирана (Албания)
 


Следете ни навсякъде и по всяко време с мобилното приложение на Gong.bg. Можете да го изтеглите от Google Play, App Store и AppGallery.