Унион Берлин спечели с 1:0 в гостуването на Малмьо, което ще се запомни най-вече с ексцесиите по трибуните, довели до 30-минутно прекъсване. В 59-ата минута полетяха бомбички и димки от сектора с фенове на германския клуб. На терена настана хаос и реферът прибра футболистите в съблекалнята. След намесата на полицията обстановката се нормализира и срещата бе подновена.

По това време резултатът беше 0:0, а Унион играеше с човек по-малко след червен картон на Андрес Шефер в края на първото полувреме заради хаул срещу откъсващ се сам срещу вратаря футболист.

Дори в намален състав Унион успя да надделее, след като Шералдо Бекер се разписа в 68-ата минута за победното 1:0. Успехът е от огромно значение за берлинчани, защото досега те имаха две загуби. За шведите пък това е трето поредно поражение.