Гръцкият шампион ПАОК разби с 4:0 ирландския Шамрок Роувърс и до голяма степен си осигури участие в основната фаза на Лига Европа, въпреки реванша, който предстои след седмица.

Капитанът на българския национален тим Кирил Десподов започна двубоя на пейката и се появи в игра в заключителните десетина минути на срещата.

Резултатът бе открит в продължението на първата част, когато Дан Клиъри си вкара автогол. Веднага след почивката Тайсон удвои за ПАОК, а в 52-ата минута Джошуа Хонохан получи втори жълт картон и бе отстранен от игра.

В 67-ата Янис Константелиас технично насочи топката в мрежата за 3:0. В добавеното време на мача "черно-белите" получиха дузпа, пропусната от резервата Фьодор Чалов, но при добавката Абдул Рахман Баба оформи крайния резултат.