Петкратният носител на Лига Европа и най-титулуван отбор – Севиля, безпроблемно си гарантира преминаване към елиминационната фаза. Това стана факт, след като испанският тим надделя с 5:2 при визитата на Дюделанф в четвърти мач от група А. По този начин андалусийците записаха 12-точков актив след четири мача, което направи така, че изместването им от първото място в тази група е на практика невъзможно.

На бърза ръка гостите дръпнаха с 4:0, като това стана факт след само 36 минути игра. Дабур откри резултата в 17-ата минута, за да може нови два гола да вкара Мунир Ел Хадади (27’ и 33’). Отново Мунас Дабур вкара, за да направи 4:0, а хеттрикът на Мунир бе оформен в 67-ата минута.

Оттам насетне последва отпускане в редиците на испанския тим, което даде импулс на домакините, които за 11 минути върнаха два гола – чрез Синани.

Така Дюделанж остана последен с едва три точки, а в другия мач АПОЕЛ победи Карабах.