Рейнджърс надви Бетис с 3:2 в драматичен мач, с което  прати испанския тим в плейофите на Лигата на конференциите.

Надстрелването започна в 10-ата минута, когато Абдала Сима получи топката в наказателното поле и я промуши в долния ляв ъгъл за 0:1.

На домакините им отне четири минути, за да изравнят резултата, след като Хуан Миранда засече подаване в наказателното поле и не остави шансове на Джак Бътланд.

Рейнджърс отново излезе напред в резултата в 20-ата минута. Сириел Десерс завърши самостоятелния си рейд с удар по земя за 1:2.

В 37-ата минута Иско даде добър пас на Айосе Перес, който намери долния десен ъгъл за 2:2.

Победният гол, който прати Рейнджърс напред в Лига Европа, падна в 78-ата минута, когато след разбъркване в наказателното поле Кемар Руфи овладя топката и я прати зад Руи Силва.

Така Рейнджърс спечели група "С" с 11 точки, а вторият тим от групата, който се класира напред е Спарта Прага. Чехите победиха Арис Лимасол с 3:1.