Нападателят на Рома Тами Ейбрахам ще бъде на разположение за реванша от Лига Европа с РБ Залцбург в четвъртък, като ще играе със защитна маска след травма на окото, съобщи "Кориере дело спорт".

Бившият нападател на Челси беше принуден да напусне терена в първото полувреме на победата на Рома с 1:0 над Верона в неделя и претърпя операция в понеделник.

16 снимки

Очакваше се той да пропусне сблъсъка срещу РБ Залцбург на Стадио Олимпико в четвъртък, но според "Кориере дело спорт" играчът ще бъде на разположение на Жозе Моуриньо.

Английският национал ще носи защитна маска, предпазваща клепача, който беше повреден в неделя.

Gulliver/GettyImages
35 снимки

Ейбрахам тренира на облекчен режим в понеделник и изпробва защитната маска на терена днес на клубната база в Тригория.

Пауло Дибала остава под въпрос за мача с австрийците след мускулна травма, получена в първия мач със Залцбург, загубен с 0:1 миналата седмица.

БТА / Автор: Мирослав Димитров