Интересно разкритие направи треньорът на Рома - Жозе Моуриньо след мача с Бетис (1:1) от Лига Европа.

"Белоти и Ейбрахам бяха ужасни през първото полувреме. Те не направиха това, което им бях казал. Толкова много им крещях на почивката, че излязоха от съблекалнята със зачервени уши.

За нас това беше мач с на живот и смърт – при загуба отпадахме. Да играеш първите 45 минути, губейки с 0:1, е истинско напрежение. Такова нещо няма дори в шампионатен мач. Смених осем играчи от последния двубой заради контузии, наказания и умора. През втората част вложихме сърце и това ни помогна да покажем най-добрата игра. Предстоят още два мача. Ако не ги спечелим, ще излетим. Хубавото е, че съдбата е в ръцете ни", заяви Специалния.

Моуриньо за пореден път се изказа против регламента в евротурнирите.

"Виждам Бетис като един от претендентите за спечелване на Лига Европа, но акулите-неудачници от Шампионската лига скоро ще дойдат и ще нанесат сериозен удар. Не трябва да идват в Лига Европа, но е реалност. Ще бъде забавно", добави португалецът.

Бетис с лидер в групата с 10 точки, Лудогорец е втори със 7, а Рома е с 4 точки. ХИК е последен с една точка.