Белградският Партизан имаше всички изгледи да спечели домакинството си срещу Динамо Киев, след като поведе с 2:0 за едно полувреме в мача от група В на Лига Европа. Но загуби с 2:3 за едно полувреме.

Попаденията през първото полувреме на Озегович в 34-ата минута и на Тауемба с 42-ата дадоха сериозна преднина за сърбите.

Но през второто полувреме се стигна до пълен обрат. В 54-ата минута бившият играч на българския ЦСКА Жуниор Мораес от дузпа намали резултата.

Буялски изравни резултата на 2:2 в 68-ата, а в 84-ата отново Жуниор Мораес порази вратата на Партизан и донесе победата на чужд терен с 3:2 за Динамо Киев.

В другия мач от групата Скендербеу и Йънг Бойс завършиха 1:1 в Албания. Али Соу откри за албанците в 65-ата минута, а 7 по-късно Роджър Асале изравни.

В групата води Динамо Киев с 6 точки, пред Йънг Бойс 2, Партизан и Скендербеу по 1 т.